zjentek

Co když se v Indii v Ganze utopí člověk?

je takový neštěstí vyšetřitelný?

Nejlepší odpověď
uccello

To by mě taky zajímalo. Už vidím ty potápěče, jak plavou mezi mrtvolami po dně a porovnávaj podle fotky.

Další odpovědi
Lamalam

Když se v Ganze utopí člověk, tak si toho nikdo nevšimne.

MonkeyKing

A to jseš Kramný, že máš takový otázky?

Samozřejmě, že to nikoho nezajímá – je to největší řeka Indie.

Kelt

Když se utopí v Nilu, tak ho nenajdou, krokodýl ho sežere. Co je v indických řekách, nevím. Když ho vyloví, měli by zjistit příčinu smrti. Když to bude cizí vinou, měli by hledat pachatele.