bolak

Co když se týmu za zápas zraní 3 hráči?

Příklad: Hraje výrazně lepší tým proti výrazně horšímu, ale tomu lepšímu se v průběhu prního poločasu zraněj 3 hráči. Klub má povoleno střídat maximálně 3×, takže vystřídá a dál už nemůže. Je to zápas kde jde o miliony, třeba právě Liga Mistrů, takže trenér slabšího týmu nastaví novou stretegii, vezme si tři nekvalitní hráče stranou a těm nařídí aby na nejlepších hráčích soupeře páchali likvidační zákroky (skluz přes kotníky, špuntama vší silou proti holeni, kopačkou do obličeje.. zlomeniny vítány).

Soupeř už třikrát střídal, tudíž víckrát už nemůže, takže když tři nejslabší hráči z jednoho týmu zloměj třem nejsilnějším protivníkům nohy, tak ty nebudou moc hrát ale ani střídat, protože to už maj vyčerpaný. Faulující hráči sice dostanou všechny červenou kartu a jsou vyřazený ze hry, ale to jsou zranění hráči taky, takže se matematicky se to vyplatí, tým obětuje tři slabý články na úkor třech soupeřových nejsilnějších…

Nebo to mají tohle nějak ošetřený?
Doplňuji:
ManInBlack: s disciplinárníma trestama počítám, nicméně pokud by se jednalo o ligu mistrů, třeba semifinále nebo dokonce finále, tak tam už jde o velký prachy, a hráč je schopen se obětovat ve prospěch týmu, titul už mu pak nikdo nesebere.. tak si pár zápasu nezahraje, dyť vlastně o nic nejde :) a pokud by další rok přestupoval do jinýho klubu, kterej by nehrál champions league, tak už mu nějakej trest může bejt šumák, ale mně šlo spíš o to, jestli by mu mohli udělit nějakej výjimečnej postih za nesportovní chování, jako třeba těm číňankám na olympiádě, jestli by mohl být celej tým za tohle nějak diskvalifikovanej, přece jenom fotbal je o něčem jiným a rozhodčí by si měli udělat na hřišti pořádek, žeano :) > http://www.lou­pak.cz/video/spor­t/14628-hon-na-fotbaloveho-rozhodciho-v-libanonu

Odpovědi
ManInBlack

Pokud existuje tým s trenérem ála Tomáš Řepka a několika herně slabými hráči podobného ražení, tak by se to za takovýchto podmínek stát mohlo – ošetřené je to „pouze“ červenou kartou a vírou v to, že tohle si nikdo nedovolí… Ono by to ani nijak ošetřit nešlo… Maximálně si dovedu představit postih pro hráče na pár zápasů navíc za nesportovní chování.
PS: Máš velmi zajímavé dotazy :).