Jactom

Co když se nedostavím k řádné MZ?

Zdravím,
mám teď zanedlouho dělat řádnou MZ. ( V tomto případě bych měl mít jakoby 3 pokusy, pokud se nepletu tak září, prosinec, září) Ale mám nějaké psychické problémy a nepředpokládám, že se dostavím na 1. pokus. Pokud napíši omluvný dopis nebo něco podobného řediteli školy, bude moje absence omluvena?

Nejlepší odpověď
annas

Samozřejfmě je třeba, abyste se písemně omluvila a předložila případně i lékařské potvrzení.

Pročtěte si odpověď na podobnou otázku – citace z vyhlášky MŠ, v níž jsou uvedeny možnosti, které máte.

http://info.e­du.cz/cs/node/3155

:"Pokud se žák ke zkoušce nedostaví a svou nepřítomnost řádně omluví nejpozději do 3 pracovních dnů od termínu konání zkoušky řediteli školy, má právo konat náhradní zkoušku v termínu stanoveném prováděcím právním předpisem. Nedodržení stanovené lhůty může v závažných případech ředitel školy prominout. atd. "
Doplňuji:
Om,louvám se, že jsem vás oslovila jako ženu. 🙂
Jinak diskuse