bolak

Co když se na olympiádě jednomu týmu zraněj všechny tři bránkáři?

Můžou zavolat čtvrtýho, i když nebyl na soupisce, nebo celou olympiádu musí dochytat nějakej obránce?
Doplňuji:
odpomass: nojo, to je jasný, ale já se ptám, jestli národní tým může povolat dalšího brankáře aby dojel a jestli ten brankář bude mít povoleno hrát, když na původním seznamu hráčů pro olympiádu nefiguroval

Nejlepší odpověď
odpomass

Logicky se to řeší nastoupením vybraného hráče ze zbývající části týmu na pozici brankáře…
Doplňuji:
Řekla bych, že je pevně daný počet hráčů, kteří mohou celkově nastoupit na olympiádu. Pakliže byl tým plně naplněn, pak to možné určitě není. Nevím, jestli je nějaké omezení v počtu nastoupených brankářů, ale řekla bych, že ano. Čili i kdyby bylo v týmu místo pro hráče, ale tým už by měl na olympiádě 3 brankáře (posléze vyloučené), zřejmě už by dalšího vzít nemohli.

Další odpovědi
briketka10

no jo, ale Jágr nenastupuje, jako brankář..
i když by mohl něco vědět :)
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ja­rom%C3%ADr_J%C3%A1gr

terry

Zeptej se povolaného.

http://www.fa­cebook.com/68Ja­gr?ref=ts&fref=ts