Co když se mu pořád jen nechce?

U žen je prý obvyklé, že se jim do sexu tolik nechce, ale u muže? Stále má nějaké vymluvy a už se skoro ani nemazlíme. Jaké to může mít příčiny a jak ho nenásilnou formou přesvědčit k sexu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

No tak tohle je na debatu :-D

Myslím že stěžejní je věk. Muž po 30 (zejména ženatý muž) pomalu ale jistě pohodlní. Ne, že by si nedal říct, ale tak nějak se mu nechce investovat moc energie do dobývání, svádění, přemlouvání natož do něčeho čemu se říká předehra... navíc žena je naopak po 30 náročnější... což muže může i děsit :-P

Jediné co mohu doporučit je vzít opratě do svých rukou, na nic se ho neptej a jdi do něj. Přesvědčování slovy nikam nepovede, zkrátka ho musíš svést (tím nemyslím naznačovat, tím myslím jít přímo na věc ;-))

Další možné příčiny které mě napadají:
- má problém s erekcí a stydí se ti to říci... raděj se vymlouvá (bojí se selhání)
- má nějaké problémy (zdravotní nebo třeba jen moc práce)

a pak teda ještě ty, které se ti asi líbit nebudou:
- má milenku
- už ho z nějakého důvodu nevzrušuješ :-(

Držím pěsti ať je to jen přechodná záležitost, lidé i v sexu mají svá období... zkus ho překvapit (prádlo, poronokazeta atd... a nebo možná stačí jen dobrá večeře, ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem :-D

Další odpovědi:

Pokročilý

opepřit vztah,stryptíz,společná koupel,návštěva sexshopu,chce si to udělat aspoň 2x 3x do měsíce osamotě a vypnout hlavu

Pokročilý

Zkus udělat něco jinak...cokoliv...třeba nějaké jiné oblečení, nebo nějaké vyzývavé připomínky atp...

Stříbrný

Upřimná a takní rozmluva,ne vyhledat sexuologa?

Jak je napsáno výše - vzít věci do vlastních rukou - klidně si "zahrát i nějakou orliču" co víš, že by se mu mohla líbit:-) Když ani tohle nepomůže, zkusit poradnu, a když ani tohle, tak možná "ztrácí" energii jinde - a na doma už mu nezbývá - tož můj názor ...

Ahoj, tak to je těžké, my to doma máme stejně. Já bych to chtěla skoro pořád, ale on tak jednou za týden, či za dva. Vymlouvá se, že je unavený z práce a to je mu 22. Tak promiň, já moc neporadím

Já tohle jednou taky řešila. Navíc jsem se cítila dotčená, že přeci on má uhánět mně a ne já jeho, že? Pak jsem i zkusila takové ty klasické rady: zkuste něco nového, pořiďte si nové spodní prádlo, udělejte si romantický výlet. Zas je to ale jen tlačení na pilu a u nás to tedy nefungovalo. Pak jsem už s jiným zažila opačnou situaci, po nějaké době chtěl on a já ne. A už jsem chápala předchozího partnera, protože čím ví na mě ten současný naléhal, tím víc se mi nechtělo a pak jsem se bála i jen přitulit nebo pomazlit, aby si to hned nevykládal jinak a nechtěl po mě zas sex. A on nakonec taky vyzkoušel zmíněnou paletu rad (až teda na nové spodní prádlo, to nezkoušel :-))). Asi jsou to nějak všeobecně rozšířený rady. Ale už to někomu zafungovalo? Mně tedy ne a ani přítelovi ne. Nakonec pomohlo, že jsme spolu začali trávit víc času, podnikali jsme nové a nové věci, budovali jsme společné zážitky, viděli se v nových situacích, přestali se soutředit na sex... a začali po sobě zase toužit :-).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.