koník.

Co když se mi zasekávají videa a přehrávání hudby přes net?

Třeba u tý hudby, jako zvuková stopa jede dál, ale komp se nedá ovládat(na nic nereaguje) Pak musim do správcxe souboru a přehrávání ukončit. Prohlížeč Mozila a Windows 7. Kde je problém? Celej počítač jsem projel antivirem a je furt stejné. Trvá to tak 3 dny. Prosím poraďte. 🙂

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkus aktualizovat přehrávací program, prohlížeč, flash player, Silvestrone,..

Další odpovědi
Petra09

Ta Mozila mi taky delala takovy problemy az to prestalo fungovat uplne.Lepsi je jinej prohlizec.