Pokročilý

Co když se křečci zlatí perou? Mohou umřít?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak to nejspíš ne, ale zvolil bych pro ně větší prostor a ten vybavil udělátky pro jejich zábavu. Pokud se vyřádí jinak, snad je rvačky přejdou :-D
Ale pokud se perou jen občas, o nic nejde, mohou se jen bavit.
Zkušenost

Další odpovědi:

Bronzový

Křečci jsou obecně nesnášenlivá zvířata. Je třeba sledovat jejich boje a pokud by jeden z nich evidentně strádal, je třeba je oddělit. Nic s tím nenaděláte, jsou to prostě nesnášenlivá zvířata.

mouhou umřít. když jsou na sebe agresivní. měla jsem tak džungaráky a prali se tak až třeba tomu menšímu tekla krev a byl vyvředěný. dokonce mi na veterině řekl veterinář, že třeba ten utlačovanější křeček může následkem stresu umřít, protože je z toho druhého tak vyvředěný. takže jsem udělala následující: koupila jsem druhou klec a jsou rozdělení.

Pokročilý

My máme dva samečky křečků džungarských a taky se nám pořád bili.Někde jsem četla,že se od sebe mají oddělit,tak jsme přikoupili novou klec.Po nějakém čase jsme je dali opět k sobě a zase se prali,tak žijí odděleně každý ve své kleci.Takže bych taky doporučovala koupit novou klec a po čase je zkusit znovu dát k sobě.
P.S. Snad jsem to vyjádřila přesně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.