Avatar uživatele
Evasky

Co když se křečci zlatí perou? Mohou umřít?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4627 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Tak to nejspíš ne, ale zvolil bych pro ně větší prostor a ten vybavil udělátky pro jejich zábavu. Pokud se vyřádí jinak, snad je rvačky přejdou 😁
Ale pokud se perou jen občas, o nic nejde, mohou se jen bavit.
Zkušenost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
atriplex

Křečci jsou obecně nesnášenlivá zvířata. Je třeba sledovat jejich boje a pokud by jeden z nich evidentně strádal, je třeba je oddělit. Nic s tím nenaděláte, jsou to prostě nesnášenlivá zvířata.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aiv

mouhou umřít. když jsou na sebe agresivní. měla jsem tak džungaráky a prali se tak až třeba tomu menšímu tekla krev a byl vyvředěný. dokonce mi na veterině řekl veterinář, že třeba ten utlačovanější křeček může následkem stresu umřít, protože je z toho druhého tak vyvředěný. takže jsem udělala následující: koupila jsem druhou klec a jsou rozdělení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pomelo74

My máme dva samečky křečků džungarských a taky se nám pořád bili.Někde jsem četla,že se od sebe mají oddělit,tak jsme přikoupili novou klec.Po nějakém čase jsme je dali opět k sobě a zase se prali,tak žijí odděleně každý ve své kleci.Takže bych taky doporučovala koupit novou klec a po čase je zkusit znovu dát k sobě.
P.S. Snad jsem to vyjádřila přesně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek