Mirdas

Co když nezaplatí ?

Agresivní útočníci z Duchcova za svůj ohavný čin dostali jen směšné tresty.
Plus mají obětem zaplatit 120 tisíc korun.

Existuje lhůta do kdy tuto částku musí zaplatit a co se stane, zda jednoduše nic platit nebudou?
_
Doplňuji:

Zvláštní jak obyčejná otázka se zvrtla k obhajobě vojenského teroru!
Každá válka je hnus a každý voják který zavraždí civilisty má nést následky.
U Amerických vojáků jsem zaznamenal již několik soudů a s tvrdým treste – zaslouženě.
U Ruských jsem zaznamenal jen, že se svědci ztratili, nebo je kdosi zastřelil.
_

Nejlepší odpověď
Drap

Příjde na ně exekutor. Pokud však některý nebude pracovat, nenajde práci, nemá tudíž z čeho platit, tak se lehce může stát, že nezaplatí.

Další odpovědi
Quimby

Souhlasím, tři roky mi přijde dost málo. Nejsem z těch co by sekali ruce nebo dávali přehnané tresty jak se často objevuje v diskuzích, ale 3 roky za „organizované“ zmlácení mi přijde hodně málo.
Lhůtu stanoví soud.

arygnoc

lehota zaplatenie odškodného tam určite je.
jej prušenie znamená plus náhradný trest – väzenie.

klumprt

Na Slovensku?