val

Co když nemám zkolaudováno?

Před dávnou dobou jsem se pustil do podnikání a s kamarádem začal stavět společný dům, jako firmu a bydlení.Firmy máme zkolaudované, ale na bydlení nezbývaly penize a tak jsme dodělávali postupně jen na co bylo.Teď nás stavební úřad uhání a hrozí velkou pokutou.Co mám dělat, když opravdu nemám peníze na dostavbu, navíc jsem musel pozastavit činnost a jsem na podpoře?

Odpovědi
Marky71

Předpokládám, když vám hrozí pokutou, že dům pro bydlení obýváte? Protože pokud ne a užíváte jen zkouladované prostory, lze na část pro bydlení požádat o prodloužení stavebního povolení.