Muerte

CO kdyz nemam 15 let a mam sex (s gumou) jaky mohu mit postih? diky

CO kdyz nemam 15 let a mam sex (s gumou) jaky mohu mit postich? diky
Doplňuji:
ALE JE MI 13 let a ji taky

Nejlepší odpověď
slave

To záleží na tom jestli:
tou gumou myslíš gumovou pannu, tak ti nic nehrozí.
Pokud tou gumou je prezervativ tak ti také nic nehrozí.
Pokud u té gumy byla i anička dlanička tak ti taktéž (krom odřenin na předkožce)nic nehrozí.
Komplikace nastane v případě, že u toho byla nějaká dívka či žena.
Pokud oné dívce bylo více jak patnáct let bude s toho mít ona drobný problém.
Pokud ji bylo více jak 18 let tak s toho bude mít velký problem. A pokud jsi tu gumu nasadil špatně tak z toho budete mít velký problém oba dva.

Zdroj: vlastní skušenosti

Další odpovědi
standa

Ty (ani tvá partnerka) nemůže mít vzhledem k vašemu věku vůbec žádný ´právní´ postih.

Kázání o morálce si nechám pro své děti 🙂

anetadela1

Nejspíš žádný pokud je partnerce/par­tnerovi jako tobě. Pokud je partnerce/patenrovi víc jak 15, tak hrozí postih jí/jemu.

Nuk nuk

POkud je té slečně minimálně 15 let jako Tobě, pak Ti nehroí postih žádný. Pohlavní styk je totiž od 15 let v naší zemi legální.

Postih by čekal Tebe, pokud té dívce je méně.