loosi

Co když někomu půjčím peníze, sepíšeme smlouvu. Ale on potom řekne, že nic nepodepsal? Jsou nějaká řešení vůbec?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Tak to podepište před notářem a on podpis ověří na místě. Pak už couvnout nemůže. Nejlepší je ale nepůjčovat peníze vůbec, člověk tak většinou přijde nejen o peníze, ale i o kamaráda.

Další odpovědi
Drap

Pokud existuje podepsána smlouva, tak trestní oznámení a řešit to soudně,

anonym

To je prosté, je-li smlouva, lze podat rovnou žalobu a soud vydá následně platební příkaz.