Stingo

Co když někomu koukám často na profil na Facebooku a nemám ho v přátelích?

Začnu se mu časem objevovat v nabídkách o přátelství?

Ano, mně se pak dotyčný začne nabízet k přidání do přátel. Důležité je, aby neviděl on mě, aby nevěděl, že ho šmíruji 🙂

Odpovědi
Roman71

Nevím jak tobě, ale mně se tak dělo. Systém mi nabízel navázání přátelství s lidmi, jejich profily jsem často navštěvoval. Jestli se tak stalo i na opačné straně, nemám tušení, ale pravděpodobnost je stejná.

Mc Merkurion

… tak, tak, kdysi to tak fungovalo, osobně vyzkoušeno, ale jak je to dneska, nevim, prý tvrděj, že ne, tak jim zatim věřim…

ivzez

Pravděpodobně ne.

Ale Vám se začne v nabídkách objevovat on,
případně jeho přátelé (pokud jste se na některé podívala).