Usoman

Co když někdo, kdo má brýle, jde do kina na 3D film?

Jdou ty 3D brýle dát na ty normální? Nebo jak se to dělá? 1/3 lidí nosí brýle … jak to mají kina vyřešena?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, jdou nasadit přes brýle.

Další odpovědi
odik

U pasivního 3D existují takové klipy = pouze skla v rámečku (už dřív se dělali sluneční), které se připnou na normální brýle (musíš si je ale koupit sám, v kinech je nemají). Jinak má prostě člověk dvoje brýle na nose (nejdřív klasické, a pak 3D). Není to extra pohodlné, ale co jiného zbývá.

Zdroj: https://www.ma­ll.cz/tv-prislusenstvi/lg-ag-f320

Usoman

Jenom doufám, že to Drap nemyslel jako ironii a fakt to s těmi brýlemi jde.

Kepler

odik: klipy uvedené v odkazu nejsou použitelné do kina!

odik

  1. Byla to jen ukázka, jak takový klip vypadá (pokud to někdo nezná).
  2. To mi teda povězte, proč by brýle pro pasivní 3D televizi nefungovali pro pasivní 3D kino? Ve svém komentáři jsem záměrně uvedl to pasivní a ano, i v některých kinech používají pasivní 3D. Pro aktivní 3D to pak samozřejmě fungovat nebude (ani v kině, ale ani k televizi).

PS: Pochybuji, že by LG vyvíjelo nějakou speciální svoji technologii … nicméně tyto klipy vyrábí i spousta jiných výrobců.