Pendolino

Co když nam ten listek nedala a řekla to jen na navštěve u ni v kancelaři a řekla že tam byla.je to spravne?

Nejlepší odpověď
kropitko

Nejlepší v tohle případě bude, zavolat na příslušný OSPOD a dát jim tam telefonický kontakt jak na přítele, tak na vás, ať vás příště informuje, kdy a v kolik hodin hodlá provést šetření. To je běžná praxe.

Další odpovědi
mosoj

Pokud máte čisté svědomí nechápu, proč děláte takovéhle obstrukce.