Banshee

Co když na akci přistihnou nezletilého pod vlivem alkoholu? Jak postupují?

co můžou udělat nezletilému? jen ho odvezou domů? nebo se to bude řešit nějak dál?

Nejlepší odpověď
slad08

když ho potkají, tak už mu vícekrát nenalejí a pošlou ho domů, ale většinou to nikoho nezajíma

Další odpovědi
fablen

Pokud myslíte třeba příslušníky, tak je bude v první řadě zajímat, kdo dotyčnému nezletilému alkohol nalil a podal. Pokud to byla přímo obsluha – prodejce, pak z toho bude mít problém, protože měl zkontrolovat občanku.

Řeší se to i jako přestupek přes městský úřad (zkušenost z doby, kdy jsme pořádali zábavy).

janesis

v první řadě mu dají fouknout a podle toho jednají..nevím jaká je hranice ale ty hodně opilé berou do nemocnice a pak vyšetřují jak se k tomu dostal a samozdřejmě kontaktují rodiče.