smile11

Co když masturbuju? Jsem panic?

Já masturbuju. jsem panic, ne?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

ne

Nn, jsi panicka!

Další odpovědi
iceT

jj

Jsi panic jen v případě,že jsi kluk,což evidentně nejsi,alespoň podle otázek,když ta jedna z posledních byla ohledně toho,že jsi dlouho neměla menstruaci.

elektrikář

jj

Mastrubace je uvolnění přetlaku hormonů. Než si seženete stálého sex partnera.

LysoňXXX

jj

taborsky ruda

jj

mandat

jj

Heřman

jj

anonym

ne

Snad panička. Ale masturbují i mámy. Jestliže jejich protějšky nestíhají, jsou upracovaní. Masturbují hoši, učitelky, jak se jmenoval ten minulý Premiér? Prostě celý svět masturbuje a přírodě je to jedno. Je to příprava na skutečný sexuální vztah dvou osob.
http://www.mas­turbace.cz/