Avatar uživatele
veronika36

Co když jsem v mínusu a už si nikdy nedobiju?

Co když se dostanu na SIM kartě do mínusu cca.50 korun a kartu přestanu používat (začnu oužívát novou) mysím částku nějak uhradit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3439 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Uhradit bys ji měla – služby používáš dobrovolně, měla bys za ně tedy – podle předem jasné dohody, i platit, ne??
😉
Na druhou stranu je pravdou, že operátor takto nízké pohledávky vymáhat (pravděpodobně) nebude (ale nevím, kde je ta ´hranice´).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Banán88

nic se nestane.. SIM je anonymni.. s tim telefonni spolecnosti pocitaly od zacatku… to jsou tzv povolene ztraty. Spise se doufa v to, ze si budete chtit zachovat cislo, je jednodussi dobit 50tku nez kopirovat kontakty a mnohe o nevem cisle informovat :) … Vase volba, postih Vam nehrozi ..
Doplňuji:
novem*

Upravil/a: Banán88

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Když jsem měl anonymní* předplacenou kartu, tak mi nikdy operátor do minusu jít nedovolil, naopak mě už od určité částky otravoval hláškami o nízkém kreditu. Takže já bych se do mínusu dostat neuměl, ale je mi jasné, že nejsem pro tyto účely dost „vyčůraný“.
Jinak jak píše banán: pokud to dovolí, tak je to jeho problém a operátor to odepíše jako ztrátu (pokud dotyčný nebude chtít to číslo za jakéhokoliv důvodu znovu aktivovat).

*(smlouvu neřeším, tam můžou vymáhat klidně korunu)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

ne.
za doby Eurotelu se nechalo jít na SIM kartě do mínusu i několik stovek.

operátor nezchudne – bezobav

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

zbohatneš o pajdu, takže žádný životní zvraty ..kdybych ale měl tu kartu na prd, rozhodně bych to takové společnosti udělal, gecco keccá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
carpediem

Pokud není karta registrovaná na jméno, tak ji můžeš vyhodit. Pokud na jméno je, tak zaplať, operátor rád malé dluhy prodává a ty se pak stávají dluhem celoživotním:-(((

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek