Pokročilý

Co když jsem v mínusu a už si nikdy nedobiju?

Co když se dostanu na SIM kartě do mínusu cca.50 korun a kartu přestanu používat (začnu oužívát novou) mysím částku nějak uhradit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Uhradit bys ji měla - služby používáš dobrovolně, měla bys za ně tedy - podle předem jasné dohody, i platit, ne??
;-)
Na druhou stranu je pravdou, že operátor takto nízké pohledávky vymáhat (pravděpodobně) nebude (ale nevím, kde je ta ´hranice´).

Další odpovědi:

Pokročilý

nic se nestane.. SIM je anonymni.. s tim telefonni spolecnosti pocitaly od zacatku... to jsou tzv povolene ztraty. Spise se doufa v to, ze si budete chtit zachovat cislo, je jednodussi dobit 50tku nez kopirovat kontakty a mnohe o nevem cisle informovat :) ... Vase volba, postih Vam nehrozi ..
Doplňuji:
novem*

Bronzový

Když jsem měl anonymní* předplacenou kartu, tak mi nikdy operátor do minusu jít nedovolil, naopak mě už od určité částky otravoval hláškami o nízkém kreditu. Takže já bych se do mínusu dostat neuměl, ale je mi jasné, že nejsem pro tyto účely dost "vyčůraný".
Jinak jak píše banán: pokud to dovolí, tak je to jeho problém a operátor to odepíše jako ztrátu (pokud dotyčný nebude chtít to číslo za jakéhokoliv důvodu znovu aktivovat).

*(smlouvu neřeším, tam můžou vymáhat klidně korunu)

Bronzový

ne.
za doby Eurotelu se nechalo jít na SIM kartě do mínusu i několik stovek.

operátor nezchudne - bezobav

Zlatý

zbohatneš o pajdu, takže žádný životní zvraty ..kdybych ale měl tu kartu na prd, rozhodně bych to takové společnosti udělal, gecco keccá

Bronzový

Pokud není karta registrovaná na jméno, tak ji můžeš vyhodit. Pokud na jméno je, tak zaplať, operátor rád malé dluhy prodává a ty se pak stávají dluhem celoživotním:-(((

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.