Matthew

Co když budu chtít v pořadu Taxík využít nápovědy po telefonu, ale nebudu mít kredit ??? :D:D

Vždycky ho všichni mají :D Vezmou telefon a volají, já jsem věčně bez kreditu, asi by mi ta nápověda propadla :D:D

Přeji hezkou neděli ;)
Doplňuji:
Vždycky jsem si myslel, že je to sehrané. Teď jste to jenom potvrdily :)

Nejlepší odpověď
bolak

Kredit mají všichni proto, že je to předem domluvený. Nedávno se to tu probíralo > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-porad-taxik-predem-pripraven

Pokud bys tam ale fakt neměl ani kačku, tak pořád ještě zbejvaj policajti, záchranka a hasiči.

Další odpovědi
anonym

To budeš mít v tom případě smůlu. Nejspíš Ti nápověda propadne.
Takže: Dobíjej, dobíjej, dobíjej! Raději preventivně, aby Tě potom nějaký taxík nezaskočil.

iceT

http://www.you­tube.com/watch?v=In­JcqVdVz7o

nemyslím si že scénky jsou nahrané,někteří lidé jsou fakt … ale nemůžu najít adekvátní slovo,hlupáky nechci urážet,inteligenty taky ne.

kapka

Přemýšlím, komu by bylo nejlepší zavolat pro nápovědu, jestli policajtům, záchranářům nebo hasičům. Kde jsou nejchytřejší?

bolak

Já osobně bych volal záchranářům, protože jejich úkolem je poskytnout lidem první pomoc. Podruhý už bys ale musela volat někomu jinýmu.

Děda Louda

Zavoláš si z budky.