Co když bude časem povinné ubytovat jednoho přistěhovalce do každé fungující rodiny? Běženec se VÁS ptá: Chcete MĚ?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Když to bude povinné, tak asi jiná možnost nebude.

Další odpovědi
Drap

A kdo by byl ochoten a schopen takové nařízení uskutečnit?

Mc Merkurion

v tom případě místopřežně prohlásím,že nejsme fungující rodina…

ivzez

Klídek, to si nikdo netroufne nařídit…

zjentek

takovou povinnost bych bral ..nemám totiž nic, co by mělo „dle společenských měřítek“ být fungující ;)

anonym

Copak vláda ČSSR, ve své době, nařizovala, aby si občané vzali k sobě nějakého sovětského soldata, Kubánce nebo Vietnamce?