Co kdyz bankomat nevrati kartu. Prosla neni. Kam se obratit?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Zavolat na linku bankovního ústavu a kartu zablokovat.Pokud byla propadlá platnost tak je to automatická ochrana banky.Dojít si do banky nebo pobočky která jí vydala tam si vyžádat novou.

Další odpovědi
ten který je

Nikam se také nevzdalujte,je možné že zločinec něco nainstaloval do bankomatu a pozoruje Vás zda se vzdálíte.Když bych se nedovolal někoho z pracovníků banky,volal bych policii.

quentos

přímo na obrazovce by měla být uvedena tísňová linka

verka

Zavolat na číslo příslušné banky či spořitelny.