Michal

Co kdybychom si udělali klub nespavců?

Ti kteři nemohou spát by dali k dispozici svéICQ a mohla by pokračovat zábava,nebo debata
Doplňuji:
A nebo skype.Děkuji za upozornění, na něj jsem pozapomněl.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

my otrlý používáme skype :D.
Po včerejšku když jsem šel spát ve 2:30 nevím jak dlouho dnes vydržím, ale zkusit to můžem, schválně kdo dýl vydrží :D:D

Další odpovědi
PostApMan

Troufám si říct, že jsem v tomto ohledu už dostatečně zkušený (v práci dělám teď poslední 2 měsíce noční), ale má to své nevýhody – nemůžu spát i když nejsme v práci. Takže pokud někdo nemá chuť jít ještě spát jsem pro založení klubu nespavců. Icq mám profilu…skype­..nemám mikrofon, ale textově by to šlo.

Pro Jahoda: Vše nejlepší k svátku.

quentos

bývám vzhůru do noci, pracuju však tehdy obyčejně na překladech, takže marnění času chatem není můj styl ;{)> ale přeju dobrou zábavu.

panenka

Dobrý nápad Michale ale ICQ už bohužel nemám.
To Jahoda: Byla jsem služebně v GREINU v Rakousku.

Jahoda

Souhlasím. =)

Panenka: Kde jsi tak dlouho byla? Vidím, že ses vrátila 😉

Doplňuji:
Udělala jsi mi radot, že ses vrátila a to přesně v den mého svátku. 😁

ten který je

Hrozně rád bych se přidal do vašeho klubu ,povídal si s vámi přes Skype,ale má žena po mne vyžaduje v noci určité povinnosti a já musím poslouchat.:-(

elektrikář

Zkuste se ozvat. Sám Dědek na chalupě. Občas v noci straším Elektrikář 2946098@g mail.com
Skype mám ale neumím jej rozběhat.

Rada.012

dneska jsem tu novy tak vsechny tu vitam a zdravim.
jo to je fakt musim to tu prolez co tu je a komu pomoct ci naopak 🙂

hrášek

Výborně pane Quentosi,tak to má být pracovat 24 hodin,vemte si z něj příklad.

Jahoda

Panenka: Můžeš jít na www.meebo.com a tam vedle té zelené kytičky dáš své číslo ICQ a heslo, které jsi měla předtím a přihlásíš se.

A toto není jen pro Panenku, ale i pro ostatní uživatele, kteří už ICQ nainstalované v PV nemají, nebo jim blbne.