bolak

Co kdyby všechny stát evropské unie uzavřeli ve prospěch zachování míru na zemi dohodu…?

Co kdyby všechny stát evropské unie uzavřeli ve prospěch zachování míru na zemi dohodu, že kdokoliv zaúčtočí na stát evropské unie, tak mu eu rozbombaduje celou zemi a kdokoliv ze států evropské unie zaútočí na jinej stát mimo eu, tak mu zbylé státy eu taky rozbombardujou­ zemi?

Nebyl by pak ve světě mír? Nebo minimálně v Evropě?

Nejlepší odpověď
setapouch

„Lidstvo potrebuje valky, jinak se premnozi.“ (Friedrich Nietzche)

Další odpovědi
anonym

Nějaký mír a jak si ho konkrétně představujete?Tím, že vznikla unie se válka akorát oddálila a nebýt unie, tak byste se dávno klaněl Čečencům?!

setapouch – Jo to bude velký a snad i fatální,protože nikdo nechce válku, která je nevyhnutelná.

uccello

To by možná ani nebylo potřeba. Stačilo by, kdyby nikdo nemigroval, zůstal tam, kde je a naučil se přizpůsobit tamním klimatickým a politickým změnám. Hodně lidí by sice zařvalo, ale rozhodně lepší, než světová válka.

isteron

To je utópia !

Quimby

Všiml sis, že ale války se už nevyhlašujou? On se musí najít nejdřív důvod jak válku/invazi ospravedlnit. Pak už to není válka, ale mezinárodní pomoc. Jakékoliv smlouvy o napadení se tím tedy obejdou.

anonym

Žijeme ve světě bez válek, za to „konfliktů“ je nějak moc:)

anonym

uccello – Vy byste vztoupil dobrovolně do otrocví mentálních nadřazenců jako válečná kořist?Jste submistivní blázen nebo co?

uccello

Přizpůsobit neznamená se podřídit. Každý si ve své zemi může udělat pořádek, jen chtít. Utéct je jednoduché.

anonym

Když vás Čečenci obklíčí,tak kam utečete?…a nemyslete si, že by takový hovada s vámi zacházeli v rukavičkách, akorát byste „četl“ korán a byl byste jako zajatec za pozemskou smažku,víte vy vůbec co znamená military,makal byste v gulagu a už nikdy byste nespatřil svoje blízké,žil byste jak zvíře bez rozumu a možná byste i litoval, že jste se narodil.

uccello

Co vy pořád máte s Čečenci? Já o voze, vy o koze. :) Podívejte se, kolik zdravých, silných můžu sem proudí z Afriky.

anonym

BOJ!

bolak

..já o kvnočně ty o čečně..