bolak

Co kdyby si hráč nakopnul míč na hlavu a došel až na druhou stranu hřiště?

Co kdyby si hráč nakopnul míč na hlavu, a s balónem přilepeným na čele ala lachtan, došel normálně až na druhou stranu hřiště? Jak by mu mohli protihráči sebrat balón?
Doplňuji:
pl4toon: A co kdyby ostatních 10 spoluhráčů kolem něj utvořili kruh tělo na tělo, aby se k němu nikdo nedostal a celej tenhle ten lidskej terčík si to napochodoval až do brány?

Teda jestli je to možný a není tam žádný pravidlo, že se míč musí během alespoň jednou za minutu dotknout země, tak by se to takhle mohlo hrát. To by bylo pokoukáníčko na ligu mistrů…

Nejlepší odpověď
pl4toon

Tak ho někdo zaručeně sejme dřív, než tam dojde ;) Pak se bude čtvrt hodiny válet na trávníku, jakože byl strašně faulovanej, přiběhnou zdravotníci, trenér, všichni budou stát okolo a koukat. No a on pak po 15ti minutách najednou vyskočí jak čiperka a hraje se dál.
Doplňuji:
Tak by těch 10 protihráčů vytvořilo kroužek okolo nich a vibrovali by tam jak na spartakiádě :)

Další odpovědi
anonym

Lidi chtějí vidět fotbal, ne suchozemského lachtana.

honza19hk

mu ten míč někdo z hlavy ukopne. Rozhodčí by pak pískal vysokou nohu,tedy aspoň v malé kopané mi to píská nějak často.

autacek

Zajímavá myšlenka, ale asi by mu ho po cestě, v tom lepším případě, minimálně někdo odhlavičkoval.

Jsemtady

Na konci je brankář, kterej by mu ho mohl rukama vzít. Ale rozhodně by tam ani nedošel. To by se někdo obětoval a vlítnul do toho hloučku. A myslím, že je to tak rychlí hra, že by neměl nikdo možnost to ani pořádně udržet na hlavě…

Reezo

Co si myslí, že si pomyslí protihráč, když uvídí alá lachtana v kroužku? a jak na to budou asi reágovat fanoušci, kteří se přišli podívat na fotbal? asi by znova nepřišli 🙂

Damiana

Tak to bych na to asi konečně začala koukat…:-)

bolak

A teď mě napadla ještě lepší věc, pokud by spoluhráči vytvořili neprostupnej kruh kolem 11týho hráče, tak by ten míč nemusel mít ani přilepenej na hlavě, ale mohl by s ním normálně šnečí chůzí dojít až k bráně a ve vápně už by se něco vymyslelo.

A soupeř by moch zase těma jedenácti hráčema ucpat celou bránu, nakoupili by se hráči který mají dva metry dvacet, 9 hráčů by si stouplo pěkně vedle sebe, a dva hráče by drželi nad hlavama, aby ucpali místo pod břevnem.. no to by bylo utkání!!!

Lucijej

Ale vždyť se to takhle už dávno hraje, jen tomu říkají americkej fotbal, ne?

briketka10

:))