bolak

Co kdyby se nikdo nepřihlásil k nějakýmu ročníku o organizaci mistrovství světa nebo olympiády, to by se nekonalo/y?

gecco: No, právě že celkem často se v poslední době stává, že se k pořadatelství přihlásí jen 1 země, tak mě zajímalo, co kdyby se nepřihlásil nikdo..

Odpovědi
ptáč

Konaly by se, zaplatil by to jiný stát a vybral by si své sportoviště, trasu GP.

gecco

Pokud by se nepřihlásil nikdo, těžko říct…
Možná by daná mezinárodní federace (MOV) uspořádala daný ročník na ´své triko´ a sportoviště (ubytování…) by si prostě pronajala.
No – ale vzhledem k tomu, že takové pořadatelství je velmi lukrativní, podobný scénář neočekávám…
😉