Lgee

Co kdybyste byli nejbohatší člověk světa?

Co by jste udělaly? (Každý by o vašem bohatství věděl)

Původní otázka
Co kdyby jste byly nejbohatší člověk světa?

Odpovědi
Rokio

Deset procent svých čistých výnosů bych dával na charitu a ekologické organizace. Svých 90 % zisku bych se snažil dále rozmnožovat, a to koupí nemovitostí, zlata a stříbra a ropy. Také bych měl několik termínovaných vkladů a ten nejlepší spořící účet a běžný účet. V současné době je to od Air bank. Kromě investování bych si samozřejmě užíval se svojí rodinou. Chodil bych jednou týdně do restaurace, docela často fo kina či divadla a také bych chodil na kempy.

Kepler

Přestěhoval bych se do lepšího a změnil bych si identitu. Svoje bohatství bych nedával okázale najevo. Zaplatil bych si týdenní pobyt na ISS (nebo aspoň ten malý skok do vesmíru, co se dneska v USA nabízí – kdyby to nešlo), cestu kolem světa na luxusním parníku a něco bych dal na nějaký vědecký grant (nebo založil nadaci). Taky bych zaplatil nějaké nemocnici drahý přístroj a věnoval dary potřebným.

led

Ale ja predsa som najbohatší človek (spolu s mnohými podobnými) mám život, lásku. deti, priateľov a dokonca poznám radosť.
Koľkí finančne najbohatší ľudia si toto môžu o sebe povedať? Veď títo ľudia sa stále boja, obklopujú sa ochrankou, lekármi, večne sú nespokojní s dosiahnutým,…
Bohatí duchom, spojte sa!