bolak

Co kdyby hráč při tenise vydával tak podivné zvuky, že by to ostatní hráče rozesmívalo tak moc že by vůbec…

nebyli schopni odpálit balon přes síť? Mohl by být takový hráč diskvalifikován, kdyby to nedokázal ovládnout?

Odpovědi
Elk

Mělo by se to aplikovat a hlavně na tzv hekačky, ale teť hraja s Berdychem Berlocq a ten heká taky.
Ovšem, zakázal bych absolutně i troubení na vuvuzely, to si myslím, že na tenis nepatří. Navíc jsou to naši fanoušci – ti ale asi nemají všechno v hlavě v pořádku.
Na tenise se fandí v civilizovaných zemích rozumně.