Monyszek

Co k večeři?

Jde o to, že o víkendu budu v Rakousku ubytovaná v jednom snad i penzionu..mám to bez večeře, tak by mě zajímalo, co byste navrhli na večeři? Něco rychlého, bez vaření,..

Nejlepší odpověď
gecco

Já – být na tvém místě, vyrazil bych do místní hospůdky na nějakou dobrotu.
😉
Ale klidně si nakup chleba, suchej salám a tvrdýho sejra (to vše vydrží) nebo nějakou konzervu – probůh, ty sis ještě nikdy nedělala jídlo bez vaření???

Další odpovědi
marci1

Hrneček od peří ( to říkala moje babička ). Vyrazila bych do nějaké blízké hospůdky. 🙂

elektrikář

já bych si vzal sebou koláče nebo buchty kafčo se dá v rychlovarné konvici uvařit všude.

Banán88

sopak, zlutomasy meloun s medem a jogutrem, nebo zaskocit ke stanku s gyrosem, turku je tam deset na metr
Doplňuji:
jo jeste salat z rajcat, ten je taky bozi (ten gyros je varianta pro hrozbu smrti hladem !!! )

Nevíteto?

Můžeš si koupit mraženou pizzu a dát to jenom do trouby, jestli budeš mít možnost. 🙂