misicka2310

Co k obědu?

Ahojík nemáte někdo recept na nějaké sladké jídlo k obědu děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se na několik receptů sladkých jídel.

Zdroj: http://www.ma­mincinyrecepty­.cz/sladka-jidla

Další odpovědi
panenka

tak třeba buchtičky s krémem,šulánky s mákem,palačinky,

lejla37

zemlbábu a nebo sladkou rýži!!! MŇAM!!!

Zdroj: www.recepty.cz

Fly

Šišky s pěnou, palačinky, buchtičky s krémem…Taky je možné „sladké maso“, na čínský způsob, nevím už jak se to jmenuje ale podává se to z bílými nudlemi…

jarm

dukátové buchtičky. Je to opravdu rychlé a jednoduché, jen to tak vypadá. Jinak zapečené palačinky s tvarohem.

Zdroj: http://ekuchar­ka.net/dukato­ve-buchticky-s-pudinkovym-kremem

chucky

Mě chutná žemlovka s jablky:)

anonym

Kynute knedliky s ovocem,povidly ci marmeladou,polite horkym maslem,posypane skorici a vanilovym cukrem,na vrch polite hustou smetanou ci kopecek slehacky(takzvane-blbouni,ovocne knedliky).

Málče

TĚSTOVINOVÝ NÁKYP S TVAROHEM
3 hrsti nevařených těstovin, 1 tvaroh ve vaničce, 2 vejce, 80gr másla, 80gr mletého cukru, rozinky.
POSTUP: Těstoviny uvaříme do měkka a scedíme.
V míse utřeme žloutky s cukrem a máslem. Přimícháme tvaroh s rozinkami a nakonec sníh z bílků. Toto vše promícháme s uvařenými, zchlazenými těstovinami. Směs vložíme do máslem vymazané a strouhankou vysypané zapékací mísy a pečeme při 200°C do zezlátnutí povrchu. Podáváme s kompotem.