Fantom Nasty

Co k 55. narozeninám pro otce?

Nejlepší odpověď
zjentek

tak to je petrá paleta na výběr, takhle bez info. může to být zubní kartáček, nebo taky něco originálního,nebo taky něco citového, co nestálo peníze

Další odpovědi
Anuket

Když jsem byla mladší a došly mi nápady, sehnala jsem větší krabici a udělala „dárkový balíček všeho možného“ – knížka, nějaké sprchové gely, deodorant, nějaký originální hrníček a tričko se zajímavým nápisem / obrázkem, ale podotýkám, že musíš opravdu vědět, co Tvůj otec ocení. U nás byla vždycky největší radost právě z těch maličkostí, které se dají i využít. Je to velmi relativní a my Tvého otce neznáme, není přeci náš, ale Tvůj 🙂