Co k 18nám kamarádce?

Co dát kamarádce k 18tým narozeninám, chci něco originálního, at to není blbost prostě neco co ji udělá radost…ale nevím ☹

Nejlepší odpověď
hanulka11

18 růží- může si je pak usušit

Další odpovědi
hanny 2

Jenže my ji vůbec neznáme,takže ani nemůžeme vědět,co by jí udělalo radost!
Poukázka ke kadeřnici,zajímavá kniha,nějaký šperk /ať si sama vybere/.

WeeBear

Škoda, že jsi nenapsala co ji baví, jaká je, co má ráda, od toho bychom už odvodit něco mohli – takhle ne.

.. Každopádně hanulka má opět dobrý nápad – myslím si, že květiny potěší jakoukoliv holku i když je nedostane od kluka a originální to určitě je! 🙂

tornadolou

Myslím že potěší vlastnoručně upečený dort a poukazka do nějakého obchodu s oblečením Reserved, H&M v New Yorkeru mají kartičku a ty ji můžeš nechat nabít jakoukoli částkou.

terry

A co má kamarádka ráda? Co se jí líbí? Co jí udělá radost?
To je u každého jiné.
18 tůží je ale dobrá volba. A univerzální.

Michal Kole

Nejlepší bude plavecký kurz a pokud už plavat umí tak kurz potápěčský. Stojí to cca 8 tisíc.