Pokročilý

Co jste za povolání ?

Co jste za povolání a co by jste chtěli být ? Já jsem student :D A chtěl bych být .... milionářem :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

učitel v jazykovce, překladatel. Chtěl jsem být spisovatelem, to si plním ve volných chvílích, tož doufám, že mi ta bezmála třísetstránková kniha i jednou vyjde ;{)=

Další odpovědi:

Zlatý

Já chtěla být učitelka, nyní jsem obchodnice a věčná studentka. Uvidíme co bude dále.

Zlatý

Už jsem to zde jednou psala jsem ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE ted momentálně na mateřské a dělám mému manželovi daně vypisuji mu smlouvy, faktůry,papírování, a vše kolem jeho podnikání.
Když jsem byla malá chtěla jsem být zdravotní sestra protože ráda pomáhám druhým lidem.Doma mě mé sestry říkali ctihodná sestro.

Stříbrný

V dnešni době milion nic moc.

Bronzový

noo, já jsem zatím "pilný" student, ale nejspíš ze mě bude programátor, takže až uslyšíte o mém "OS Spice" tak je to můj operační systém. No ale chci být lepší než ty, chci být multimiliardářem..:)))

Bronzový

Jako děcko jsem chtěla být zedníkem a taky ještě pracovat v obchodě.Aniž bych to plánovala-ve všech oblastech se dnes pohybuju.

Bronzový

Já jsem zatím zdravotní asistent a dál se specializuju na obor, který mě velmi zajímá - porodní asistentku.

Zlatý

Jsem sekretářka ve německé firmě. Před dvěma lety jsem byla i na týden v Rakousku, ale tam se mi to nezamlouvalo tak jsem šla do Německa. Zatím jsem na dovolené, ale co nevidět opět našupitám do práce. Chtěla jsem být modelka nebo pracovat v obchodě. To se ale nesplnilo. Možná ale půjdu pracovat k mojemu muži do Prahy a být jeho sekretářka. Bylo by to fakt supr a navíc by jsme nebyli přes polovinu republiky od sebe. Uvidíme. :-)

Pokročilý

Kdysi jsem chtěl být kosmonautem. Teď jsem študentem a chtěl bych být spisovatelem, škoda jen, že to asi nejvyjde. Se studiem po gymnáziu jsem poněkud bezradný.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.