skorcovaz

Co jste vařili?

Co máte doma navařené? Já už nevím, co bych mohla připravit, potřebuji inspiraci..

Nejlepší odpověď
BEAES

Včera byla čočka na kyselo, dnes rizoto a zítra bude guláš :o)

Další odpovědi
janek66

Dnes jsme měli hovězí polévku s nudlemi,rajskou omáčku,masové koule a těstoviny.
Na zítra mám naložené vepřové plátky v Moravance.Je to pikantní a moc dobré.

anonym

my ted máme dietu,takže rizoto,francouzké brambory,kuřecí špalíky,musíme vyprázdnit lednici,o víkendu jdeme na zabíjačku

hanulka11

Včera jsme dojídali manžel houbovku s knedlíkem a já měla kuřecí závitek .
Dneska dušená mrkev a vepř.pleckem a kolínka/jindy děláme s bramborem/ ,ale bylo to také dobré . A ještě zeleninovou polévku s houbami.
Zítra to dojíme- ještě nám zbylo.

oskar

POlévka rajská a srnčí roštěnky s rýží.

Marunka

Ovocné knedlíky s kakaem cukrem a máslem