BEAES

Co jste udělali se snubním prstýnkem?

…po rozvodu

Nejlepší odpověď
gnr54

Úpřímně: já jsem ho prodala,protože jsem si ho i kupovala.A ne­lituji toho!!!

Další odpovědi
9 řemesel

Přiznávám se bez mučení,že reaguji na první část otázky.Rozvod mne už 25 let míjí.Ale k otázce.Týden povinného nošení,kdekdo ho chtěl vidět,potom do krabičky.V mé profesi je prsten dost velké riziko při práci.A kdo si to má pořád sundavat,nandávat atd.Tak je pořád stejný, jako nový.A na prst by se už nedostal.

rybíz

Rozvedený nejsem ( ženatý letos 25 let ), ale snubní prstýnek jsem měl na ruce pouze v den svatby. Kdybych byl rozvedený, tak bych ho buď schoval na památku ( z nostalgie ) nebo naopak bych se ho zbavil prodejem, nebo použil na výrobu nového prstenu nebo šperku.

panenka

Rozvedená nejsem ale kdybych byla asi bych ho chvíli měla schovaný a pak bych ho možná prodala.

Miroslavst

Já ho mám schovaný. Jako čerstvý ženáč jsem ho i nosil. Teď už ne, je furt schovaný.

vecernice

Prodala jsem ho do zastavárny,ani ne za čtvrtinu toho,co jsem ho kupovala.Ale ani trošku mi to nevadilo.