Avatar uživatele
verka

Co jste se pokoušeli, ale nenaučili jíst?

Fóbie z mládí nebo to prostě nechutná, jak je to u vás? Já to mám například se špenátem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Jahoda, anonym, anonym, dagry, kapka, flodur před 5010 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

U me je to klepavy puding,a cervena repa,brr..Vas spenat?Sem s nim!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN VERKO. U MĚ JE TO POLÉVKA KTEROU JSEM MUSELA JÍST S NEJVÉTŠÍM SEBEZAPŘENÍM
A TO: POLÉVKU S KOZÍHO MLÉKA SE ŠIROKÝMI NUDLEMI.TAKTO MĚ OBŠŤASŇOVALA MOJE VZDÁLENÁ TETA. ALE ODPUSTILA JSEM JÍ TO A NEZLOBÍM SE NA NI. JINÝ KRAJ-JINÝ MRAV. ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO.

Zdroj: ZKUŠENOST

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

co mi nkdy nechutnalo:spenat a knedlik,rajska a ryze.Zajimave,s ji­nymi prilohami to bez reci snim.ale morske chapadlatce asi nikdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Nemám ráda rajčata, olivy, špenát… ale co jsem se naučila trochu vařit, tak jsem se naučila jíst víc věcí, které jsem dřív nejedla… tak si myslím, že bych se to ještě mohla naučit :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

ANGLICKÝ VÁNOČNÍ PUDIN,V MNOHA RODINÁCH MI JEJ DÁVALI,
ALE DORT PEJSKA A KOČIČKY,BYL URČITĚ LEPŠÍ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vařenou či dušenou kořenovou zeleninu a tlusté, tučné klepavé maso. A houby. Voní mi jen čerstvé. Ale na jídlo to není.
Jen cítím odér – už letím.
Od té doby, co jsem doma zbledla a vyletěla od stolu, když jsem se u talíře zkoušela přemoci, už mě nepřemlouvají, ať to zkusím jen olíznout.
Křen nejím, ale jeho vůně mi aspoň nedělá zle na žaludek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Tlusté maso, škraloup, to má asi víc lidí. Co bude znít možná divně, že dvakrát nemusím želé bonbony.
Špenát můžu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

To já mám takové dilema nad kterým přemýšlím celý život.Mám rád všechny mléčné výrobky-sýry,jogurty,šle­hačku,smetano­vé zmrzliny,kefír atd.,ale nikdy bych se nenapil obyčejného mléka.Nevím proč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lf1

Ja to mam s krenem:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Mléčnou polévku s nudlemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak u mě jednoznačně vede lečo, plněné papriky a květákový mozeček. To zásadně nevařím a samozřejmě nejím. A pak všechna různá jídla, kde se vyskytují dušené papriky a rajčata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyja

asi se budete divit, ale brambory

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek