Co jste naposledy ztratili a zvovu pak našli?

Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Pokud jde o věci hmotné, jde spíš o drobnosti, které někde v bytě schoval skřítek Hospodáříček a nakonec je nastrčil tak, abych je našla.
Např. řetízek s přívěskem zůstal v jedné kabelce. Nosím ji jen v létě, takže jsem ho objevila teprve nedávno.

Jinak od určitého věku platí to, co napsal Charles Bukowski: " „Ztratil jsem sílu mládí a našel jsem sílu stáří“

Další odpovědi
briketka10

Také životní lásku.

gecco

V nedávném horkém počasí jsem ztratil chuť k jídlu – ale už je zpět…
😁

ponovotny

jsem před časem ztratil chuť navštěvovat odpovědi.cz

Zbynas

Životní lásku.

anonym

Nepřítele!

Dan007

KLÍČE