oskar

Co jste měli dnes k obědu?

Ja hovězi maso na pepři a brambory.

Nejlepší odpověď
kropitko

nic

Další odpovědi
quentos

já se nestih ještě ani pořádně nasnídat ;{D

anonym

Kuře-ala Azie.

BEAES

Zeleninovou polévku, víc navařit jsem nestihla, na sváču mám rybí pomazánku s chlebem.

Marky71

zeleninový salát se šunkou a sýrem, osobně připravený a výborný:-))

lejla37

polévku-zeleninovou teď jím a pak jsou hranolky a smažený syr

ReHu

Zatím nic, ještě nevím na co dostanu chuť. Nějak nestíhám, jen jsem sem jukla na chvíli na odreag.

anonym

Cesnecku s opecenym chlebem,a francouzke rizky dusene s hranolkama.Do­brota.

panenka

Flamendr s hranolkama a rizoto ze včerejška.

Lucimia

Smaženou brokolici v trojobalu, brambory, tatarka 🙂

anetadela1

My měli masovou směs zapečenou v palačinkách politých šplehanými vejci a strouhaným sýrem. Dělala jsem to poprvé v životě, výborný!