Bronzový

Co jste kdy ztratili, položíc si to na střechu auta?

Mám v jedné ruce kabelku, v druhé úhledně zabalené kremrole, abych je nerozsypala, umístím je na střechu auta, odemknu, nasednu,.....odjedu.Řekněte, že nejsem sama?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Jistě, že nejsi sama... a když jsou to jen kremrole, je to pohoda. Takový Kan Kavan ještě jako ministr "zapomněl" na střeše auta tajné dokumenty (a bylo jim konec). Já sice neztrácím tímto způsobem, ale například sluneční brýle mi nikdy nevydrží celou sezonu, protože je ztratím.
Doplňuji:
Oprava: Jan Kavan

Další odpovědi:

ne nejste sama,já tam jednou nechala i tu kabelku,zůstali mi jen klíčky od auta

Zlatý

Tak já jsem nic neztratil ale přesto na střeše nechal. Položil jsem na střechu peněženku ( už nevím kolik v ní bylo , ale prázdná nebyla). Ujel jsem asi 500 m a pak jsem si vzpoměl !! Zastavím a peněženka tam ještě byla !!

Boty,vlastně jenom jednu.V důsledku ale vlastně obě.
Bylo mi tenkrát divné - "Proč na mě ten idiot za mnou tak troubí"?
Byl tam idiot,ten troubící to nebyl.

Stříbrný

Ja tam nechal tašku s menším nákupem,po ujetí,asi 2km jsem zastavil na červenou na křižovatce a taška spadla.

Pokročilý

Zátku, když jsem tankoval, byla fuč.

Zlatý

Já mobil a už nebyl.

Bronzový

Jednou jsem zapoměla na střeše auta asi tak před 18 lety kabelku a vní jsem měla veškeré doklady,1000marek,12tis.korun a zlaté hodinky.Asi za 2hod.jsem zjistila že jsem to vlastně nechala na střeše auta.Tak jsem se vrátila kde jsem všude byla a nic jsem nenašla.Byla jsem úplně zníčená a smířila se stím že to je pryč.Druhý den mi volal kdosi, že si mám dojít pro kabelku na vrátnici.Tak jsem tam jela a měla jsem tam úplně všechno.Chtela jsem nalezci něco dát,ale na vrátnici mi řekli že nálezce mne zná a že chce být v anonymitě.Je to už dávno,ale ráda bych věděla kdo to vlastně vrátil.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Já jsem takto přišel o auto atlas prostudoval kudy jet a jel za chvíli mi to došlo vrátil se potvora atlas šel asi pěšky už tam nebyl.

Zlatý

quentos

když už, tak POLOŽIVŠE ;{)> neztratil, páč nemám ani řidičák; a na střechu vlaku položit nic nejde.

Zlatý

1popelka1

Nejste sama, já takhle nechala na střeše auta mobil... nedopadl dobře :-(

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.