Avatar uživatele
verka

Co jste kdy ztratili, položíc si to na střechu auta?

Mám v jedné ruce kabelku, v druhé úhledně zabalené kremrole, abych je nerozsypala, umístím je na střechu auta, odemknu, nasednu,.....od­jedu.Řekněte, že nejsem sama?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, dudu, aramah před 4959 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Toruk

Jistě, že nejsi sama… a když jsou to jen kremrole, je to pohoda. Takový Kan Kavan ještě jako ministr „zapomněl“ na střeše auta tajné dokumenty (a bylo jim konec). Já sice neztrácím tímto způsobem, ale například sluneční brýle mi nikdy nevydrží celou sezonu, protože je ztratím.
Doplňuji:
Oprava: Jan Kavan

Upravil/a: Toruk

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

ne nejste sama,já tam jednou nechala i tu kabelku,zůstali mi jen klíčky od auta

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Tak já jsem nic neztratil ale přesto na střeše nechal. Položil jsem na střechu peněženku ( už nevím kolik v ní bylo , ale prázdná nebyla). Ujel jsem asi 500 m a pak jsem si vzpoměl !! Zastavím a peněženka tam ještě byla !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Boty,vlastně jenom jednu.V důsledku ale vlastně obě.
Bylo mi tenkrát divné – „Proč na mě ten idiot za mnou tak troubí“?
Byl tam idiot,ten troubící to nebyl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja tam nechal tašku s menším nákupem,po ujetí,asi 2km jsem zastavil na červenou na křižovatce a taška spadla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ajeto

Zátku, když jsem tankoval, byla fuč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Já mobil a už nebyl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Jednou jsem zapoměla na střeše auta asi tak před 18 lety kabelku a vní jsem měla veškeré doklady,1000ma­rek,12tis.korun a zlaté hodinky.Asi za 2hod.jsem zjistila že jsem to vlastně nechala na střeše auta.Tak jsem se vrátila kde jsem všude byla a nic jsem nenašla.Byla jsem úplně zníčená a smířila se stím že to je pryč.Druhý den mi volal kdosi, že si mám dojít pro kabelku na vrátnici.Tak jsem tam jela a měla jsem tam úplně všechno.Chtela jsem nalezci něco dát,ale na vrátnici mi řekli že nálezce mne zná a že chce být v anonymitě.Je to už dávno,ale ráda bych věděla kdo to vlastně vrátil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Já jsem takto přišel o auto atlas prostudoval kudy jet a jel za chvíli mi to došlo vrátil se potvora atlas šel asi pěšky už tam nebyl.

před 4937 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

když už, tak POLOŽIVŠE ;{)> neztratil, páč nemám ani řidičák; a na střechu vlaku položit nic nejde.

před 4959 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Nejste sama, já takhle nechala na střeše auta mobil… nedopadl dobře ☹

před 4959 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek