hanny 2

Co jste dnes obědvali?Ještě se tady dnes nikdo neptal,tak ať mám inspiraci na příští víkend!

Doplňuji:
Já jsem vařila houbovou omáčku z pravých hřibů/měla jsem ještě v mrazáku/,k tomu vařené hovězí a noky.Polévka zeleninová.

Nejlepší odpověď
anonym

Tresne !! Ke snidani , obedu a veceri. Nemuzu se jich nabazit. Ale za manzelku by me asi nikdo nechtel , co ? 🙂 -iv-
Doplňuji:
Dobre , Tome , vykousime to priste u vas. ! Manzelka na me zarlit nemusi. Reknete ji , ze si ma predstavit uplne nejosklivejsi zenskou na svete … a po te ji reknete , ze to je jeste 5 krat horsi a ja prijedu. 🙂 -iv-

Další odpovědi
tom004

Nedal mi pokoj recept, na cikánskou pečínku od – arygnoc -,tak jsem ho vyzkoušel.Musím potvrdit,a rodina souhlasí,je to moc dobré.Klidně vyzkoušejte.
Doplňuji:

  • iv-,není problém. arygnoc,já děkuji za dobrý recept.:)

dědapetr

Dnes jsem vařil Dušená játra na cibulce a hovězí polévku s játrovými knedlíčky.

Ella

guláš ;)

arygnoc

lečo.

díky tome, jsem rád, že vám chutnalo.
Dělávám to jako specialitku.

panenka

Pro rodinku jsem vařila bramborovou polévku,kyjevskou roštěnou a rýži.Já jsem dojídala ze včerejška kuře na paprice.

Berušinka

Tak já jsem teďka poslední dobou ve vaření dost líná =D – „vyžeru“ ten zbytek, co máme v ledničce a nakupovat a vařit budu až zítra. A vidím to na segedín =).
Dneska dojím zbytek tašky, kterou jsem včera dostala na Petříně (FOOD) – nějaká akce, na kterou mě upozornila skoro tchýně.

Terryle

další studentská variace coledničkadala – sejrová omáčka s vepřovým a houbovou příchutí (vivat tavenej sýr s příchutí), k tomu těstoviny a brokolice. Hm. Zase jsem jednou vylízala talíř (a spolubydlící taky! taková decentní dívka, jsem na sebe hrdá :)))

Andělé

Zelnačku z uzeného a klobáskou.Jako druhý chod jsme dojedli ze včera přírod.kuř.řízek s broskví,ame­ric.bramborami a oblohou a ještě jsem zapekla francouzské brambory též s uzeným,zalité smetanou se směsí od Vitany a posypané strouh.sýrem.To máme rovnou k večeři a zítra k obědu.Pak jsme se dorazili zmrzlinou…:-D

GM

Smaženého králíka, k tomu brambory dušené na cibuli a slanině a hlávkový salát. Polévky nevařím.