Avatar uživatele
hanny 2

Co jste dnes obědvali?Ještě se tady dnes nikdo neptal,tak ať mám inspiraci na příští víkend!

Doplňuji:
Já jsem vařila houbovou omáčku z pravých hřibů/měla jsem ještě v mrazáku/,k tomu vařené hovězí a noky.Polévka zeleninová.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Andělé, johana 56, tom004, anonym, dědapetr, anonym, arygnoc před 4694 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tresne !! Ke snidani , obedu a veceri. Nemuzu se jich nabazit. Ale za manzelku by me asi nikdo nechtel , co ? 🙂 -iv-
Doplňuji:
Dobre , Tome , vykousime to priste u vas. ! Manzelka na me zarlit nemusi. Reknete ji , ze si ma predstavit uplne nejosklivejsi zenskou na svete … a po te ji reknete , ze to je jeste 5 krat horsi a ja prijedu. 🙂 -iv-

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Nedal mi pokoj recept, na cikánskou pečínku od – arygnoc -,tak jsem ho vyzkoušel.Musím potvrdit,a rodina souhlasí,je to moc dobré.Klidně vyzkoušejte.
Doplňuji:

  • iv-,není problém. arygnoc,já děkuji za dobrý recept.:)

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Dnes jsem vařil Dušená játra na cibulce a hovězí polévku s játrovými knedlíčky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

guláš ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

lečo.

díky tome, jsem rád, že vám chutnalo.
Dělávám to jako specialitku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Pro rodinku jsem vařila bramborovou polévku,kyjevskou roštěnou a rýži.Já jsem dojídala ze včerejška kuře na paprice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Tak já jsem teďka poslední dobou ve vaření dost líná =D – „vyžeru“ ten zbytek, co máme v ledničce a nakupovat a vařit budu až zítra. A vidím to na segedín =).
Dneska dojím zbytek tašky, kterou jsem včera dostala na Petříně (FOOD) – nějaká akce, na kterou mě upozornila skoro tchýně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

další studentská variace coledničkadala – sejrová omáčka s vepřovým a houbovou příchutí (vivat tavenej sýr s příchutí), k tomu těstoviny a brokolice. Hm. Zase jsem jednou vylízala talíř (a spolubydlící taky! taková decentní dívka, jsem na sebe hrdá :)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Zelnačku z uzeného a klobáskou.Jako druhý chod jsme dojedli ze včera přírod.kuř.řízek s broskví,ame­ric.bramborami a oblohou a ještě jsem zapekla francouzské brambory též s uzeným,zalité smetanou se směsí od Vitany a posypané strouh.sýrem.To máme rovnou k večeři a zítra k obědu.Pak jsme se dorazili zmrzlinou…:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Smaženého králíka, k tomu brambory dušené na cibuli a slanině a hlávkový salát. Polévky nevařím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek