Miroslavst

Co jste dnes dělali?-Cosa hai fatto oggi?

Oggi ho corretto lo squilibrio nella elica. Poi, il sonno riposato e goduto la serata risposte.
Che fai oggi?

Nejlepší odpověď
panenka

Protože máme u nás příští týden Hody tak jsem si dnes umývala okna,prala záclony,čistila koberce,žehlila, vařila a chystala dětem zbytek věcí do škole

Další odpovědi
anonym

ráno uklízela a odpol jsem se snažila zmrzačit na bruslích,neskutečně mě bolí zadek a kolena