bobánek

Co jste dělali o víkendu?

Já jsem byl na slavnostech města,Mé město slavilo 400let od založení

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To co každý jiný den, koukal na TV, šel nakopit, serfoval po netu

Další odpovědi
dědapetr

Slavil narozeniny vnuček.

anonym

Já nedělal nic,občas TV nebo PC,vytvořil nějakou tu hrubku 🙂,poseděl s vnuky,prostě re­lax.

quentos

víkend byl opravdu rušný, stěhoval jsem se – sobota i neděle tudíž prožitá ve znamení tahání nábytku a nespočtu krabic s věcmi; nová majitelka si vzpomněla, že chce jít bydlet již dnes namísto původně domluveného příštího čtvrtka. Takže mě ještě teď bolí celej člověk

Deli

V sobotu jsme dělali na zahradě, plela jsem, zalévala, sekali jsme trávu, čistili břeh potoka, s kterým sousedíme… V neděli jsme odpoledne s naší malou 3 hodiny poctivě spali 🙂 a pak opékali buřty. Ta větší měla dvoudenní hasičské závody, skončili pátí 🙂

Kotvič

Vybíral jsem žumpu..takže po hlavu ve sračkách