briketka10

Co jste dělali celý den ?

Doplňuji:
já jsem sledovala pohřeb Václava Havla, uvařila brambory a vajíčka na salát, teď jdu balit dárky, dám si k tomu vínko..
Vám všem přeji užívejte pohodu, nehádejte se, dětem radost z dárků, kdo má hotovo, je dobře a kdo nestíhá ať si z toho hlavu nedělá, zítra je taky den..mějte se hlavně rádi..

Nejlepší odpověď
jendahun

Byl jsem v lese dát do krmelce a pak jsem se procházel dvě hodinky po lese s foťákem a fotil.Sledoval jsem stopy zvěře a byl jsem mile překvapen,že v místech kde jsem myslel,že už není,jsem našel stopy zajíců – nevím jestli to byl jeden co chodil sem a tam,podle čísla bot jsem to nepoznal,ale bylo jich tam hodně.Srnčí jsem viděl asi deset kusů po skupinkách,takže tam jsou ještě taky.Lesa už moc nezbylo.

Další odpovědi
anonym

Dělal jsem to,co jsem nestihl včera,předevčírem…
Běžný nákup,udělal teplo domova,navštívil své vnoučky a nyní jsem skončil s balením dárečků a ještě mi zbývá se trošku odreagovat shlédnutím nějakého filmu a spánek bude vrcholem dnešního dne!

Drap

Dodělával jsem vánoční dárky a ještě nejsem hotov.

MacChill

přes poledne jsem sledoval pohřeb pan prezidenta. Jinak také přípravy na vánoce…

hanulka11

Já chystala dneska štědrovečerní večeři , kterou jsme měli dneska s předstihem .Zbytek rodiny strojil stromeček a prostě jsme dělali to ,co budou ostatní dělat zítra.

Přeji krásný zbytek večera a dobře se na to vyspěte.

hanny 2

Vařila jsem velký hrnec rybí polévky,dělala pečený čaj a pekla vánočky.

mosoj

Ideální to není ale co nadělám.
09.00 – 12.00 lékař
13.00 – 14,30 druhý lékař
15.00 – 16.00 schánění kytky pro manželku ( jmenuje se Vlasta)
16.00 – 18.00 kupování dárků na poslední chvilku.

Přeji kvalitnější náplň dnešního dne.

ten který je

Dopoledne jsem byl v práci,potom jsem byl na Václavském náměstí zapálit svíčku.Odpoledne jsem byl v lese se psem, kde jsem přemýšlel o životě a smrti.Večer jsem strojil stromek a ještě dokoupil pečivo.Potom jsem šel mezi přátele na pivko abychom si popřáli a ted jdu spát.

Vlk-Gabriela

Den jsem strávila převážně s mobilním internetem, ale také si četla knihu a dívala se na seriál Krajní meze. Měla jsem hezky prožitý den.

WeeBear

Včera mě vzbudila esemeska, která nebyla vůbec pro mě, ale nevadilo mi to, jinak bych zaspala půl dne. Šla jsem udělat bramborový salát (přičemž jsem udělala totální binec v kuchyni 😁), odpoledne jsem pekla taťkovi tyčinky z listového těsta a pak jsem se zapřísáhla, že už večer neudělám nic jiného, než že si sednu a dám si kafe..

.. Stavil se tu v podvečer ale taťky kamarád. A u toho nám záhadně zmizel kocour. Tak jsme ho pak hledali.. A našli jsme ho pod schody na chodbě před bytem, chudák se tam klepal a zjistil, že to tam asi není taková sranda. 🙂 Hned potom jsem měla všeho dost a šla jsem spát.. 🙂

Rufus

Ráno a dopoledne dopatlala jsem cukroví, nachystala krabičku pro kamaráda. Pak uvařila oběd. Návštěva se odložila o hodku později, tak jsem si zašla naproti na jedno točené, cukroví zatím mě šenkýřka dala do chladnice a fajn jsem si popovídala s kamarádkou a obdivovala krásně nastrojený stromeček. Pak jsem šla za tím kámošem, dala mu cukroví, pomohla jsem mu udělat salát a k půl noci se vracela domů, manžel už spal. Na druhý den byl hodně zlý a dal mě i facku, prostě zuřil. Ale jak se říká: na připálenou pánvičku je nejlepším lékem manželská nevěra. A z mého kamaráda se ten den stal můj ůžasný milenec. Takže opravdu krásný den a dnešní houbová se minula účinkem, duchem jsem byla ještě u včerejšku.