Šunký

Co jsou známky začínajícího růstu prsou?

Krásný den všem.
Je mi 11 let. Nedávno mně brněly bradavky, je to známka toho, že mi začínají růst prsa? A jaké jsou jiná známky začínajícího růstu prsou?
Děkuji za odpovědi 🙂

  • Pokud se tu podobná otázka už vyskytuje, omlouvám se, ale zaregistrovala jsem se teprve před chvílí, takže jsem to tu nemám pořádně projeté 😉

Nejlepší odpověď
Drap

Je to možné, ale málo pravděpodobné. Až začnou růst prsa, poznáš to nejlépe v zrcadle.

Další odpovědi
Kelt

Začátek puberty se projeví zvýšenou činností hormonů, které jsou v lidském těle. V oblasti prsou je brzlík, který rovněž patří mezi endokrinní žlázy, podobně jako nadledvinky, pohlavní žlázy a jiné – viz učebnice biologie. A nezapomeň, každý člověk je jedinečný. Některé začnou růst prsa ve 14, jiné v 10. Až začneš přibývat na hmotnosti, začnou Ti růst i prsa.