Avatar uživatele
jjosef

Co jsou zač? Je to vzorek průměrného čecha?

Sleduju tady dění už nějakou dobu a zvažuji registraci. Ale čtu, že jeden nechá umrznout svého psa, (co jsou zač jeho rodiče?), druhý odpovídá na dvě téměř shodné otázky naprosto protichůdně a další dává body za zcela rodílné názory (to souhlasí se vším?).
Taková je většina zde registrovaných? Nebo to jsou výjimky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, mosoj, KdoSiOdJinud před 4389 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Registrace sama o sobě až tak velkým hrdistvím není. Větší umění je obstát tady. Chce to nekritizovat, neremcat a přidat ruku (v tomto případě spíš vědomosti) k dílu.
Bodování odpovědí a otázek je lépe pochopitelné také v případě, že jste jeden z nás.
Doplňuji:
Ad skeptik- dám ruku do ohně, že tohle nám vysvětleno nebude.

Je otázka, jestli registrovaní na Odpovědích.cz mají za cíl vytvořit průměrný obraz Čecha.

Ad tazatel: bodování tu každý chápe po svém. Všeobecná pravidla jsou dole a může si je každý přečíst.
Já to beru tak, že položím-li otázku, tak považuji za slušnost poděkovat všem odpovídajícím. Dát palec, je to nejmenší, co v tom případě mohu jako projev díků udělat.
U jiných otázek hodnotím správné odpovědi. Někdy se ale může stát, že správných je více odpovědí. Mám ohodnotit jenom jednu? To by podle Vás bylo správné? Každý z dotazujících se i odpovídajících nad otázkou strávil nějaký čas a poděkování si zaslouží, pokud nepíše nesmysly, nemyslíte? Pravdou ale je, že občas jsou bodovány i chybné odpovědi. Tomu se zřejmě zabránit nedá.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Očko to vystihla. Jak nepotáhneš basu nedostaneš ani bod i kdyby jsi měl 10 x pravdu.Hlavně nekritizovat. To jsem již mnohokrát v životě slyšel.
Mnoha uživatelům zde o pravdu vůbec nejde, načež někdy uznat omyl.

Charakter uživatelů se ukazoval v plné nahotě když zde byly ještě minusové palce.
Proto musely být zrušeny.

Takže zvaž důvod proč se registrovat, pokud ovšem již nejsi ( běžná zdejší praxe)..
Jo a na ten průměr to asi sedí. To se ovšem bude dělat že to nikdo nepochopil, protože co kybych do toho průměru také patřil. Stejné jako otázky o rasismu a bezohlednosti řidičů.
Takže nic nového pod sluncem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Myslím, že to sedí – remcá, radí a kritizuje aniž pořádně ví o co jde. Takových je v Česku snad až nadbytek.
Doplňuji:
K problematice bodování bych rád doplnil, že v duchu označení dávám body za každou otázku a odpověď, pokud je pro mne zajímavá nebo užitečná. A tyto vlastnosti mají často i příspěvky, které nejsou zrovna ze žurnálu a nejpreciznější.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

Nejsi sám. Za ty necelý dva měsíce mě často taky něco udivuje. Já osobně tu jsem proto, abych dala svůj vlastní názor, který alespoń někoho(doufám) konečně zaujme a pomůže. Jinak když se podíváš, kolik je tu registrovaných, zas tě to tolik nepřekvapí. I z vlastních otázek vím, že tu odpovídá dobře jen pár lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Skeptik

A jak souvisí otázka na vzorek průměrného čecha s doplňujícím textem? A proč používáte argumentaci ad hominem a induktivní klam?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek