Kelt

Co jsou to ženské zbraně a proč se tak tomu říká?

Žena sleduje televizi, Cibulka mluvil o ženských zbraních. To mne inspirovalo k položení této otázky.
Děkuji.

Odpovědi
anonym

Ženská zbraň je označováno lůno, které po financích, hýbe světem!

marci1

Podmanivý pohled, žádostivost. smyslnost, sebevědomé vystupování ap. 🙂

RyuzakiKate

Já to teda vnímám tak, že když některé studentky přijdou k ústní zkoušce v minisukni a s óbr výstřihem, tak využívají ženských zbraní, tzn. toho, co mají jenom ony, takže prsa (výstřih), zdůraznění poměru boků k pasu (něco přiléhavého), tvar nohou (silonky nebo samodržící punčochy pod sukní)… Na některé to zabírá, ale někteří pošlou takto oblečené studentky domů s tím, ať příště přijdou oblečené slušně :)

mosoj

Ženské zbraně fungují do té doby, než dotyčná otevře ústa. Chytrá a inteligentní žena nemusí nic takového používat.

Kryšpín

Ženské zbraně převážně fungují, většina pánů tvorstva začne čučet, tokat, předvádět se a.p. mozek padá do rozkroku, soused by dodal jak se pérko postaví tak se mozek zastaví

pucipuci

Jednoduše ženské tělo, hlavně ty partie, co muže zajímají.