Co jsou to za příkazy (intitle:Index of /foto nebo inurl:3gp)?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

jsou to pokročilá vyhledávání v google.

intitle: zobrazí ty výsledky, které mají v title daný text (v příkladu je ukázka title u povoleného výpisu adresářů)

inurl: zobrazí ty výsledky, které v adrese url obsahují daný text

Pokud by tě problematika zajímala podrobněji, je o tom sepsaná celá kniha „Google Hacking“ :)