Aliska

Co jsou to slova stejného oboru?

Doplňuji:
P.S.: Pro vyjasnění: V učebnici to napsané není, domácí úkol byl zadán těsně před zvoněním a to bez předešlého vysvětlení a na internetu se pojem slovo stejného oboru nevyskytuje :) Klidně si to zadejte do googlu :)

Nejlepší odpověď
www

Na řešení DÚ je nejlepší učebnice a ještě lépe dotaz učiteli během výkladu, který ovšem musíš sledovat.
Podívej se proto do učebnice, na Wiki ap.

Další odpovědi
annas

Zřejmě vám ve škole nevysvětlili, protože jde o opakující se dotaz, který se velmi často objevuje i na jiných stránkách.

Slovo příslovce. Doplníte další slovní druhy – český jazyk, mluvnice, gramatické kategorie vyššího řádu.

Verš, počítač, hruška atd. Do kterého oboru slova patří a které pojmy s níimi souvisejí. Určitě něco vymyslíte.