co jsou to fyzikální veličiny???

prosím odpovězte rychle mam to mít zítra na fyziku

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ty jdeš zítra do školy na fyziku? Je sobota tak buď v klidu a do pondělka se to nauč.

Další odpovědi
quentos

UTFG

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fy­zik%C3%A1ln%C3%AD_ve­li%C4%8Dina

mosoj

Pravdou je, že jednoduše a vlastními slovy se na tuto otázku špatně odpovídá.
Složitě je to v tom odkazu od quentose.
Svými slovy bych řekl, že fyzikální veličina je vlastnost hmoty (délka, rychlost, tlak, napětí, proud, atd. atd.) a vyjadřuje se v jednotkách této veličiny
(metr,metr/s,Kpa,vol­t,ampér atd,atd).

Dále svými slovy říkám, že když někdo odpoví panu miroslavst tak jak odpověděl on zde, považuje to za urážku.

Mili @

Asi tu sobotní fyziku má za odměnu, Miroslave!

Retko

Jo, je videt jak to nikdo nevi a neumi rict svymi slovy, a proto hromada vymluv…

Jako treba tahle…

irij

lepší odpověď vzhledem k náročnosti otázky, není. Výborně qentos akorát nevím,jakto do zítra nastuduje

keller

To je hamba.špatné toť.

irij

Tak dobře, když myslíš,že to nikdoneví…Je to vlastnost něčeho , co fyzicky existuje(tedy hmnoty , antihmoty světla…) a protožeto existuje dá se to měřit a vypočítat fyzikálními metodami. Ale to na zkoušku opravdu stačit nebude.