irij

Co jsou to AUTORUNY?

Doplňuji:
takže AUTORUN pochopil jsem Dík

Nejlepší odpověď
blesk26

Jestli myslíte autorun soubory v počítačích, tak se jedná o soubory (autorun.inf), které jsou automaticky spuštěny při namountování jednotky (např. při vložení CD do mechaniky). V tomto souboru je pak uvedeno který soubor se má spustit. Proto když například vložíte do počítače CD se hrou nebo programem, často se vám sama spustí například nabídka instalace.

Další odpovědi
rynek878

Při zapnutém Autorunu na PC se po vložení disku do mechaniky samo spustí.

Miroslavst

Spíš autorun.
Pokud to dobře chápu, je to spouštěcí soubor, třeba na cd.

anonym

pouze doplním bleska26 který to popsal poměrně přesně … že autorun.inf především na USB FLASH klíčenkách je velmi často zneužívaný prostředek k šíření virů. Na WinXP doporučuji tuto funkci zcela vypnout.