Rocker

Co jsou to animační programy v nabídkách dovolených?

Doplňuji:
Aha,takto mi připomíná rekreace ROH,na které jsem jezdil jako malý s prarodiči.První den seznamovací večírek,poslední den rozlučkový večírek…:-)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Animátoři mají za úkol zabavit lidi – snaží se jim nabídnout jak sportovní tak společenské vyžití. Pořádají většinou večer různé vědomostní soutěže /výherce třeba dostane jako odměnu nějaký drink a pod. – nebo hudební programy- prostě aby se lidi kteří nemají svůj program na hotelu večer nenudili .
Pro děti animační programy také pořádají – /hry a soutěže / to aby si rodiče mohli v klidu třeba jít zaplavat a bylo o děti postaráno
Doplňuji:
jasně něco na ten způsob