Co jsou slavičí jazýčky na jídelním lístku?

Nejlepší odpověď
rynek878

První přišly na řadu vyhlášené „Slavičí jazýčky z kachních prsíček marinované v pomeranči a čerstvé bazalce“.Ty byly tak křehké, že se téměř rozpadaly na jazyku. Snad pro svou křehkost a omamnou vůni jsou nejžádanějším jídlem v restauraci vůbec. Hned na druhém místě si hosté dáva-jí „Mistrovský filet z lososa plněný špenátem a ricottou pečený v listovém těstě“, zkrátka ta-kový netradiční štrúdl. Objednali jsme si ho jako druhý hlavní chod.
link:

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:nWE3_uf­ftksJ:www.bar­borka-shop.cz/files/ca­tegories/tm4_2­.pdf+co+znamen%C3%A1+na­+j%C3%ADdeln%C3%AD­m+l%C3%ADstku+sla­vi%C4%8D%C3%AD+jaz%C3%BD­%C4%8Dky.&cd=6&hl=cs­&ct=clnk&gl=cz

Další odpovědi
dudu

Pro fajnšmekry zde rád zveřejním recept na slavící paštiku. Zní: kromě koření a dalších ingrediencí se jemně semele jeden kůň a jeden slavík, dále pak......

hanulka11

to bude nějaký přenesený význam …asi jako by sis dal… marinovaná křidélka létajících ryb

zde je uryvek z článku
Co bych nikdy nepozřel? Tak kdybych věděl, že mám jíst slavičí jazýčky. To proto, že jsou ze vzácných a potřebných ptáčků